Automaatne kortsudevastane funktsioon

Ideaalne neil päevadel, kui te ei saa pesu kohe masinast välja võtta, meie automaatne kortsudevastane funktsioon pöörab trumlit perioodiliselt kuni kaks tundi pärast tsükli lõppu, eraldades pesu kortsude minimeerimiseks.

Automaatne kortsudevastane funktsioon

FlexySense

Automaatse kuivatamise anduriga varustatud Beko kuivatid muudavad lihtsamaks niiskusetaseme kohandamise ja optimaalse temperatuuri valimise. Tänu FlexySense anduritele ei pea te mõistatama, kui palju aega kuivatamine võtab, piisab soovitud kuivatamise astme valimisest ja valitud tasemele jõudmisel kuivati peatub. Niiskuse andur vastutab selle eest, et pesu kuivaks ühtlaselt. FlexySense eristub teistest anduritest oma kõrge kvaliteedi poolest: programmi "Triikimiseks valmis" käigus saavutatakse iga tsükli jooksul samasugune ideaalse kuivatamise tase, sõltumata pesukogusest või vee kareduse astmest.

FlexySense

Hügieeniline kuivatus

Uuenduslik kuivatusprogramm, mis on välja töötatud kogu pere tervise ja mugavuse tagamiseks. Tänu kõrgele temperatuurile eemaldab see tõhusalt rõivastelt tolmu, õietolmu ja tolmulestad. Hügieeniline kuivatus tagab hügieenilised kuivatustulemused ilma kangast kahjustamata!

Hügieeniline kuivatus

Hygiene+

Beko kasutab tehnoloogiat, et uued põlvkonnad saaksid nautida tervislikumat elu. Meie pesumasinate, trummelkuivatite ja pesumasin-kuivatite programm Hygiene tagab, et hügieeni pärast ei pea muretsema. Programm Hygiene+ saab pesu steriliseerimisega suurepäraselt hakkama. Kõrvaldage riietele jäänud tolm, õietolm, bakterid ja tolmulestad! Selle Allergy UK-sertifitseeritud tsükliga ei pea muretsema millegi pärast.

Hygiene+

HygieneShield™

HygieneShieldi tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

HygieneShield™

Invertermootor

Invertermootor tähendab ainult eeliseid: vaiksem töö, mootori parem vastupidavus, täiustatud mehaaniline vastupidavus, parem pöördemoment ja suurem kiirus.

Invertermootor

IronFinish

Säästke aega Beko IronFinish tehnoloogiaga. Vett ja auru lisades eemaldab IronFinish tõhusalt rõivastelt kortsud, jättes teie lemmikrõivad täiesti kuivaks ja kandmisvalmiks.

IronFinish

Kompaktsed mõõtmed

Beko pesukuivati kasutamiseks ei vaja te palju ruumi! Beko tänapäevased peenikesed pesukuivatid on sügavusega vaid 46 cm aga mahutavad endiselt kuni 7 kg pesu. See võimaldab Beko pesukuivati mahutada ka kõige väiksemasse vannitoanurka.

Kompaktsed mõõtmed

Kuivatusanduriga programmid

Vältides ülekuivatamist, tuvastavad meie andurit kasutavad kuivatusprogrammi trumli niiskustaseme ja peatavad tsükli automaatselt, kui optimaalne kuivustase on saavutatud. Lisaks aja ja raha säästmisele on teie pesu paremini hooldatud ja kaitstud.

Kuivatusanduriga programmid

Pesumasina ühendus koos pesukuivatiga

Kas põrandal ei ole enam ruumi? Pole probleemi. Ostke eriline kinnitusdetail ja paigaldage kuivati pesumasina peale. Ühendusosa on saadaval Beko kodumasinaid müüvates kauplustes.

Pesumasina ühendus koos pesukuivatiga

Pööratav uks

Tänu uuele hingele ja ukse disainile saab kuivatit hõlpsasti ümber pöörata, et see sobiks ideaalselt igasse kööki.

Pööratav uks

RapiDry™ tehnoloogia

Mõistame, kui masendav on oodata, kuni kuivati aeganõudev tsükkel on lõppenud. Meie ülikiire RapiDry™ režiimiga saate kuivatada kuni 5 kg pesu ühe tunniga.

RapiDry™ tehnoloogia

Sisevalgustus

Trumli sisevalgustusega muudame pesu lisamise ja välja võtmise lihtsamaks. Sisevalgustus aitab teil kergesti märgata väiksemaid esemeid, mis võivad maha ununeda.

Sisevalgustus

Soojuspump

Beko kondenseerivad ja soojuspumbaga pesukuivatid tagavad suurepärase tõhususe ja madala energiakulu. Jahutust ja soojuselemendi pumpa kasutav uuenduslik tehnoloogia annab parima tulemuse juba madalal temperatuuril.

Soojuspump

SteamTherapy

Nüüd lisab Beko pesukuivati teie rõivastele ka värskust! Eriline auruprogramm eemaldab kangalt ebameeldivad lõhnad (80% paremini kui õhu käes kuivatades) ja lihtsustab triikimist. Beko pesukuivatis auruga värskendatud rõivastel on 30% vähem kortse kui vabas õhus kuivatatud pesul. Teie lemmikrõivad on uuesti kandmiseks valmis ja seda ilma täiendavaid pesuvahendeid kasutamata.

SteamTherapy

Vee otseäravool

See trummelkuivati säästab teid vajadusest vett ise tühjendada ja sisaldab äravooluvoolikut, mida saab ühendada äravoolutoruga vee otseseks ja hõlpsaks kõrvaldamiseks.

Vee otseäravool

Villaste riiete programm

Spetsiaalne programm villastele riietele, et need ei saaks kahjustada.

Villaste riiete programm