Aktiivne Ionisaator

Aktiivne Ionisaator

Aktiivne ionisaator neutraliseerib bakterid, viirused ja muud tegurid, mis tekitavad külmiku sisemuses ebameeldivat lõhna. Puhastades seadme kambris ringlevat õhku, võimaldab see funktsioon toiduainetel kauem värskena püsida.


Antibakteriaalsed käepidemed

Antibakteriaalsed käepidemed

Tänu ukse käepidemete spetsiaalsele antibakteriaalsele kattekihile on need bakteritest vabad ja aitavad vältida bakterite kandumise külmikus olevatele toiduainetele.


Avatud ukse alarm

Avatud ukse alarm

Avatud ukse alarmiga varustatud Beko külmikud hoiatavad teid, kui uks on paokil või lahti.


Elektrooniline ekraan

Elektrooniline ekraan

Beko toodete uus suur ekraan võimaldab valida mitmeid funktsioone ja juhtida toodet paremini. Lisaks sobitub ekraan ideaalselt toote kaasaegse välimusega.


Energiaklass A+

Energiaklass A+

Energiaklassi A+ kuuluvad Beko tooted aitavad parandada pere eelarve seisu ja hoolivad ka looduskeskkonnast. Klassi A+ mudelid kasutavad klassi A mudelitest veel vähem energiat.


Energiaklass A++

Energiaklass A++

Tänu uusimatele tehnoloogilistele lahendustele tarbivad energiaklassi A++ tooted väga vähe energiat ning aitavad parandada pere eelarve seisu ja hoolivad ka looduskeskkonnast.


Energiaklass A+++

Energiaklass A+++

Tänu uusimate tehnoloogia kasutusele on energiatõhususe klassi A+++ kuuluvad tooted väga madala energiatarbimise tagatiseks ja antud klassi tooted ei aita mitte ainult pere eelarve seisu parandada vaid hoolivad ka looduskeskkonnast.


Everfresh+

Everfresh+

Ostame tavaliselt rohelisi köögivilju suuremates kogustes, sellepärast kipuvad need sageli külmikus riknema. Köögiviljade värskuse pikendamiseks projekteeris Beko uue kambri Everfresh+. Tänu spetsiaalsete kanalite läbi siseneva õhuniiskuse ideaalsele reguleerimisele ning kambri konstruktsioonile pikeneb selles säilitatavate köögiviljade värskus kuni 30 päeva.


Icebank - Jääkamber

Icebank - Jääkamber

Sügavkülmiku jääkamber on mugav koht jääkuubikute ning väikeste puuviljade ja marjade säilitamiseks.


Käärhinged

Käärhinged

Käärhinged lihtsustavad oluliselt nõudepesumasina esikülje paigaldust, sest välistavad sokli kasutamise vajaduse. Konstruktsioon sobitub nõudepesumasina ehituse elementidega ning säästab teie aega ja raha.


Kamber Multizone

Kamber Multizone

Beko külmikutes 4More SBS on kamber Multi Zone, mis pakub 77 liitrit lisaruumi, mida võite vastavalt vajadusele sügavkülmiku või külmikuna kasutada. Tänu temperatuuride vahemikule –24 °C kuni +10 °C on teil alati koht nii värsketele kui sügavkülmutatud toiduainetele. Beko külmikud tagavad igas olukorras toidu säilitamiseks optimaalse ruumi ja on teie otsustada, kas soovite, et Multi Zone kamber töötaks külmiku või sügavkülmikuna.


Kamber XL

Kamber XL

Sügavkülmiku ülaosas asub XL-suuruses kamber, mis võimaldab säilitada suuremahulisi toiduaineid. See kamber on 30% võrra suurem kui tavalised kambrid.


Kamber Zero

Kamber Zero

Kamber Zero võimaldab värskeid toiduaineid säilitada nulli-lähedasel temperatuuril.


Kiire külmutus

Kiire külmutus

Tagab värskete toiduainete kiire ja tervisliku külmutamise, ilma et mõjutaks eelnevalt külmutatud söögi temperatuuri.


LCD-ekraan

LCD-ekraan

LCD-ekraan aitab ühel ekraanil erinevaid funktsioone jälgida ning juhtida: võimaldab starti kuni 24 tundi edasi lükata, pakub programmi kontrollimise võimalust, võimaldab kontrollida hoiatuste näidikuid ja programmi tööaega. LCD-ekraan hoolitseb mugavuse eest, toetab toote elegantset välimust ja võimaldab valida lisafunktsioone, hallata aega ning muuta toote kasutamine lihtsamaks.


LED-valgustus

LED-valgustus

LED-valgustus on väga energiasäästlik ja kiirgab võrreldes tavalise valgustusega palju naturaalsemat valgust. See on ökoloogilisema toimimise nimel järjekordne samm edasi.


Lõhnafilter

Lõhnafilter

Kõrvaldades ebameeldivad lõhnad ja bakterid puhastab filter külmikus ringleva jahutatud õhu, tänu millele säilitavad jahutatavad toiduained värskuse pikemalt.


Minibaar

Minibaar

Minibaari spetsiaalne luuk võimaldab juurdepääsu kuni 2,5-liitristele pudelitele, avamata külmiku uksi. Luuki võib kasutada jookide serveerimiskandikuna.


Mitmefunktsioonilised kambrid

Mitmefunktsioonilised kambrid

Puu- ja köögiviljasahtlite kohal paiknevaid sahtleid võib vastavalt vajadusele kasutada toiduainete jahutamiseks, toore liha, kala ja valmisroogade säilitamiseks temperatuuril 0 °C või lisasahtlitena puu- ja köögiviljade jaoks.


NeoFrost

NeoFrost

Tehnoloogia NeoFrost välistab jää tekkimise toiduainetel ja seadme sisemuses, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Ühes seadmes on kaks (või kolm, side-by-side-tüüpi külmikutes) sõltumatut aurustit ja ventilaatorit.


No Frost

No Frost

Tehnoloogia No Frost välistab toiduainetel ja seadme sisemuses jää tekke, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Tänu sellele süsteemile ei tekita külmik probleeme, seda on lihtne kasutada ning see tagab ka toiduainete säilitamiseks sobivama temperatuuri.


Piimatoodete riiul

Piimatoodete riiul

Läbipaistvate seintega piimatoodete riiul külmiku ülaosas on piimatoodetele ideaalne hoiupaik ja kaitseb neid kuivamise eest.


Pudelihoidik

Pudelihoidik

Pudelihoidik klaasriiulite kõrval aitab ära kasutada riiulitevahelist ruumi.


Pudeliriiul

Pudeliriiul

Kroomitud pudeliriiul on ideaalne hoiupaik jahutamist vajavatele pudelitele ja see aitab ära kasutada külmiku tühja ruumi.


Sügavkülmiku läbipaistvad riiulid

Sügavkülmiku läbipaistvad riiulid

Sügavkülmiku sahtli esiosa on valmistatud läbipaistvast materjalist, mis võimaldab ilma sahtlit lahti tegemata vaadata, milliseid toiduaineid seal hoitakse.


Süsteem Active Fresh Blue Light

Süsteem Active Fresh Blue Light

Kergelt sinakas valgus tagab selleks otstarbeks ettenähtud mahutites värskete puu- ja köögiviljade fotosünteesi kestmise. Tänu sellele säilitavad toiduained oma värskuse ja isegi tõstavad oma toiteväärtust.


Twist and Serve

Twist and Serve

Tänu spetsiaalsele jääkuubikute mahutile on need alati kergesti kättesaadavad. Piisab ühe pöördnupu liigutamisest ja kuubikud kukuvad ise mahutisse. Hõlpsalt täidetav veekandik hoiab ära üleujutamise võimaluse.


Veefilter

Veefilter

Külmiku sisemusse peidetud veefilter muudab vee tarbimiskõlbulikuks, kõrvaldades ebameeldiva maitse ja kahjulikud ained, näiteks plii ja kloori. Filtri vahetamise vajadusest annab märku ekraanile kuvatav teade.