HarvestFresh

Loodusest inspireeritud, valguse jõul. Uuenduslik kolme värvi tehnoloogia, mis jäljendab köögiviljasahtlis öö-päeva tsüklit, mis hoiab juur- ja puuviljade vitamiine kauem.

HarvestFresh

Active Fresh Blue Light™

Kergelt sinakas valgus tagab selleks otstarbeks ettenähtud mahutites värskete puu- ja köögiviljade fotosünteesi kestmise. Tänu sellele säilitavad toiduained oma värskuse ja isegi tõstavad oma toiteväärtust.

Active Fresh Blue Light™

AeroFlow

AeroFlow uue põlvkonna kaheosaline NoFrost jahutustehnoloogia kasutab kahte eraldi jahutussüsteemi külmiku ja sügavkülmiku osade jaoks. Igale riiulile võrdse jahutustemperatuuri tagamine säilitab pikemaks ajaks toidu värskuse, vormi, C-vitamiini sisalduse, mahlasuse, elava ja särava välimuse.

AeroFlow

Everfresh+

Ostame tavaliselt rohelisi köögivilju suuremates kogustes, sellepärast kipuvad need sageli külmikus riknema. Köögiviljade värskuse pikendamiseks projekteeris Beko uue kambri Everfresh+. Tänu spetsiaalsete kanalite läbi siseneva õhuniiskuse ideaalsele reguleerimisele ning kambri konstruktsioonile pikeneb selles säilitatavate köögiviljade värskus kuni 30 päeva.

Everfresh+

Fast Freeze

Suuremate toidukoguste külmutamiseks tasub valida kiirkülmutuse funktsioon, mis on vitamiinide ja toitainete säilitamiseks ideaalne.

Fast Freeze

Freezer Guard

Beko jääkapi saab paigutada garaaži või keldrisse ilma, et peaksite muretsema väga külma välistemperatuur põhjustatud kahjustuste pärast. See jääkapp töötab isegi temperatuuril -15 kraadi Celsiuse järgi, mis võimaldab selle paigutada ruumidesse, mis ei ole kodu või majaga võrdväärselt soojustatud.

Freezer Guard

FreshGuard

Maksimaalne lõhna eemaldamine (kuni 90%) Tugev juust sobib suurepäraselt viinamarjadega, kuid lõhn, mida see külmikusse jätab, võib olla piisav, et toitu üldse mitte süüa. FreshGuard kasutab lõhna tekitavate molekulide neutraliseerimiseks spetsiaalset filtrit ja UV LED-tulesid, hoides külmiku lõhna kuni 90% värskemana, vabastamata kahjulikke gaase või kemikaale.

FreshGuard

HygieneShield™

HygieneShieldi tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

HygieneShield™

Inverterkompressor

Uuenduslikku madalal kiirusel BLDC-ventilaatoriga töötavat inverterkompressorit iseloomustab suur vastupidavus ja minimaalne müratase. See tagab madalama energiatarbimise ja toetab jahutussüsteemi. Sedasi minimeeritakse seadmes temperatuuri kõikumine (nt ukse avamisel).

Inverterkompressor

Kamber MultiZone

Beko külmikutes 4More SBS on kamber Multi Zone, mis pakub 77 liitrit lisaruumi, mida võite vastavalt vajadusele sügavkülmiku või külmikuna kasutada. Tänu temperatuurivahemikule -24 °C kuni +10 °C on teil alati koht nii värsketele kui ka sügavkülmutatud toiduainetele. Beko külmikud tagavad igas olukorras toidu säilitamiseks optimaalse ruumi ja on teie otsustada, kas soovite, et MultiZone kamber töötaks külmiku või sügavkülmikuna.

Kamber MultiZone

LED-valgustus

LED-valgustus on energiatõhusam ja tagab tavapärase valgustusega võrreldes loomulikuma valguse. See on veel üks samm keskkonnasõbralikuma maailma poole.

LED-valgustus

Metal Wall

Metallist tagasein Metal Wall tagab parema hügieeni, esteetilise välimuse ja jahutussüsteemi tõhusama töö. Metall hoiab temperatuuri kauem ja seda on lihtsam puhastada. Teie Beko seade rõõmustab metallist sisemusega isegi pärast avamist.

Metal Wall

NeoFrost

Tehnoloogia NeoFrost välistab jää tekkimise toiduainetel ja seadme sisemuses, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Ühes seadmes on kaks (või kolm, side-by-side-tüüpi külmikutes) sõltumatut aurustit ja ventilaatorit.

NeoFrost

Tööpinna sügavusega disain

Puhas ja ühtlane väljanägemine köögis Teie külmiku disain ei tohiks eristuda teie ülejäänud köögi sisustusest. Töölaua sügavuse disainiga Beko külmikud sobituvad sujuvalt teie olemas olevate köögikappidega, et tagada puhas ja ühtlane välimus.

Tööpinna sügavusega disain

Uste kohapeal pööratavus

Reguleeritav ukse suund vastavalt köögi paigutusele Oma köögi kujundusega sobitamiseks valige Beko külmikud ja lisage mugavad kohapeal pööratavad hinged, et saaksite paigaldamisel valida ukse avanemise suuna. See on teie valik, avardage oma köögi võimalusi.

Uste kohapeal pööratavus