HarvestFresh

Loodusest inspireeritud, valguse jõul. Uuenduslik kolme värvi tehnoloogia, mis jäljendab köögiviljasahtlis öö-päeva tsüklit, mis hoiab juur- ja puuviljade vitamiine kauem.

HarvestFresh

AeroFlow

AeroFlow uue põlvkonna kaheosaline NoFrost jahutustehnoloogia kasutab kahte eraldi jahutussüsteemi külmiku ja sügavkülmiku osade jaoks. Igale riiulile võrdse jahutustemperatuuri tagamine säilitab pikemaks ajaks toidu värskuse, vormi, C-vitamiini sisalduse, mahlasuse, elava ja särava välimuse.

AeroFlow

NeoFrost

Tehnoloogia NeoFrost välistab jää tekkimise toiduainetel ja seadme sisemuses, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Ühes seadmes on kaks (või kolm, side-by-side-tüüpi külmikutes) sõltumatut aurustit ja ventilaatorit.

NeoFrost

Inverterkompressor

Uuenduslikku madalal kiirusel BLDC-ventilaatoriga töötavat inverterkompressorit iseloomustab suur vastupidavus ja minimaalne müratase. See tagab madalama energiatarbimise ja toetab jahutussüsteemi. Sedasi minimeeritakse seadmes temperatuuri kõikumine (nt ukse avamisel).

Inverterkompressor

Kamber MultiZone

Ühe puudutusega külmikust sügavkülmaks. Olenemata sellest, mis on teie ostunimekirjas, annab paindlik MultiZone’i sahtel teile kohe lisaruumi külmutamiseks või jahutamiseks ning saate kapi sisu kasutada nagu vaja. Vaid ühe nupuvajutusega saate seadistada temperatuuri vahemikus -24 °C kuni 4 °C ja lõpetada muretsemise selle pärast, kuidas kõik need tooted külmkappi suruda.

Kamber MultiZone

Active Fresh Blue Light™

Kergelt sinakas valgus tagab selleks otstarbeks ettenähtud mahutites värskete puu- ja köögiviljade fotosünteesi kestmise. Tänu sellele säilitavad toiduained oma värskuse ja isegi tõstavad oma toiteväärtust.

Active Fresh Blue Light™

Everfresh+

Ostame tavaliselt rohelisi köögivilju suuremates kogustes, sellepärast kipuvad need sageli külmikus riknema. Köögiviljade värskuse pikendamiseks projekteeris Beko uue kambri Everfresh+. Tänu spetsiaalsete kanalite läbi siseneva õhuniiskuse ideaalsele reguleerimisele ning kambri konstruktsioonile pikeneb selles säilitatavate köögiviljade värskus kuni 30 päeva.

Everfresh+

Freezer Guard

Beko jääkapi saab paigutada garaaži või keldrisse ilma, et peaksite muretsema väga külma välistemperatuur põhjustatud kahjustuste pärast. See jääkapp töötab isegi temperatuuril -15 kraadi Celsiuse järgi, mis võimaldab selle paigutada ruumidesse, mis ei ole kodu või majaga võrdväärselt soojustatud.

Freezer Guard

FreshGuard

Maksimaalne lõhna eemaldamine (kuni 90%) Tugev juust sobib suurepäraselt viinamarjadega, kuid lõhn, mida see külmikusse jätab, võib olla piisav, et toitu üldse mitte süüa. FreshGuard kasutab lõhna tekitavate molekulide neutraliseerimiseks spetsiaalset filtrit ja UV LED-tulesid, hoides külmiku lõhna kuni 90% värskemana, vabastamata kahjulikke gaase või kemikaale.

FreshGuard

HomeWhiz

Hallake enda koduseadmeid nutitelefoni või tahvelarvuti abil kõikjalt. Rakendusega HomeWhiz saate kiirelt kontrollida kas nõudepesumasin on lõpetanud, lülitada sisse pesumasina või reguleerida küpsetamise parameetreid! See on kodumasinate täiesti uus kvaliteet – kasutamiseks kodus ja eemal!

HomeWhiz

HygieneShield™

HygieneShieldi tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

HygieneShield™

Kiire külmutamine

Suuremate toidukoguste külmutamiseks tasub valida kiirkülmutuse funktsioon, mis on vitamiinide ja toitainete säilitamiseks ideaalne.

Kiire külmutamine

LED-valgustus

LED-valgustus on energiatõhusam ja tagab tavapärase valgustusega võrreldes loomulikuma valguse. See on veel üks samm keskkonnasõbralikuma maailma poole.

LED-valgustus

Metallist sein

Metallist tagasein Metal Wall tagab parema hügieeni, esteetilise välimuse ja jahutussüsteemi tõhusama töö. Metall hoiab temperatuuri kauem ja seda on lihtsam puhastada. Teie Beko seade rõõmustab metallist sisemusega isegi pärast avamist.

Metallist sein

Tööpinna sügavusega disain

Puhas ja ühtlane väljanägemine köögis Teie külmiku disain ei tohiks eristuda teie ülejäänud köögi sisustusest. Töölaua sügavuse disainiga Beko külmikud sobituvad sujuvalt teie olemas olevate köögikappidega, et tagada puhas ja ühtlane välimus.

Tööpinna sügavusega disain

Uste kohapeal pööratavus

Reguleeritav ukse suund vastavalt köögi paigutusele Oma köögi kujundusega sobitamiseks valige Beko külmikud ja lisage mugavad kohapeal pööratavad hinged, et saaksite paigaldamisel valida ukse avanemise suuna. See on teie valik, avardage oma köögi võimalusi.

Uste kohapeal pööratavus

VDE-sertifitseeritud kompressorid

Kogege külmutusseadmete uuenduste haripunkti Bekoga, kus tipptasemel tehnoloogia kohtub pikaajalise kvaliteediga. Meie külmikud on varustatud inverterkompressoritega, mis on VDE poolt 25 aasta jooksul põhjalikult testitud ja sertifitseeritud. Need kompressorid on meie külmiku funktsionaalsuse nurgakiviks ja hoolikalt kavandatud optimaalse jahutuskeskkonna säilitamiseks. Bekoga investeerite külmikusse, mis on loodud pikka tööiga silmas pidades ja mis hoiab teie toidu igapäevaselt värskena.

VDE-sertifitseeritud kompressorid