Active Fresh Blue Light™

Kergelt sinakas valgus tagab selleks otstarbeks ettenähtud mahutites värskete puu- ja köögiviljade fotosünteesi kestmise. Tänu sellele säilitavad toiduained oma värskuse ja isegi tõstavad oma toiteväärtust.

Active Fresh Blue Light™

Aktiivne ionisaator

Aktiivne ionisaator neutraliseerib bakterid, viirused ja muud tegurid, mis tekitavad külmiku sisemuses ebameeldivat lõhna. Puhastades seadme kambris ringlevat õhku, võimaldab see funktsioon toiduainetel kauem värskena püsida.

Aktiivne ionisaator

Everfresh+

Ostame tavaliselt rohelisi köögivilju suuremates kogustes, sellepärast kipuvad need sageli külmikus riknema. Köögiviljade värskuse pikendamiseks projekteeris Beko uue kambri Everfresh+. Tänu spetsiaalsete kanalite läbi siseneva õhuniiskuse ideaalsele reguleerimisele ning kambri konstruktsioonile pikeneb selles säilitatavate köögiviljade värskus kuni 30 päeva.

Everfresh+

Fast Freeze

Suuremate toidukoguste külmutamiseks tasub valida kiirkülmutuse funktsioon, mis on vitamiinide ja toitainete säilitamiseks ideaalne.

Fast Freeze

Freezer Guard

Beko jääkapi saab paigutada garaaži või keldrisse ilma, et peaksite muretsema väga külma välistemperatuur põhjustatud kahjustuste pärast. See jääkapp töötab isegi temperatuuril -15 kraadi Celsiuse järgi, mis võimaldab selle paigutada ruumidesse, mis ei ole kodu või majaga võrdväärselt soojustatud.

Freezer Guard

Harvestfresh™

„Inspireeritud loodusest, valguse jõul. Uuenduslik kolme värvi tehnoloogia, mis jäljendab köögiviljasahtlis öö-päeva tsüklit, mis hoiab juur- ja puuviljade vitamiine kauem.“

Harvestfresh™

Inverterkompressor

Uuenduslikku madalal kiirusel BLDC-ventilaatoriga töötavat inverterkompressorit iseloomustab suur vastupidavus ja minimaalne müratase. See tagab madalama energiatarbimise ja toetab jahutussüsteemi. Sedasi minimeeritakse seadmes temperatuuri kõikumine (nt ukse avamisel).

Inverterkompressor

Kamber MultiZone

Beko külmikutes 4More SBS on kamber Multi Zone, mis pakub 77 liitrit lisaruumi, mida võite vastavalt vajadusele sügavkülmiku või külmikuna kasutada. Tänu temperatuurivahemikule -24 °C kuni +10 °C on teil alati koht nii värsketele kui ka sügavkülmutatud toiduainetele. Beko külmikud tagavad igas olukorras toidu säilitamiseks optimaalse ruumi ja on teie otsustada, kas soovite, et MultiZone kamber töötaks külmiku või sügavkülmikuna.

Kamber MultiZone

LED-valgustus

LED-valgustus on väga energiasäästlik ja kiirgab võrreldes tavalise valgustusega palju naturaalsemat valgust. See on ökoloogilisema toimimise nimel järjekordne samm edasi.

LED-valgustus

LED-valgustus

LED-valgustus on energiatõhusam ja tagab tavapärase valgustusega võrreldes loomulikuma valguse. See on veel üks samm keskkonnasõbralikuma maailma poole.

LED-valgustus

Metal Wall

Metallist tagasein Metal Wall tagab parema hügieeni, esteetilise välimuse ja jahutussüsteemi tõhusama töö. Metall hoiab temperatuuri kauem ja seda on lihtsam puhastada. Teie Beko seade rõõmustab metallist sisemusega isegi pärast avamist.

Metal Wall

NeoFrost

Tehnoloogia NeoFrost välistab jää tekkimise toiduainetel ja seadme sisemuses, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Ühes seadmes on kaks (või kolm, side-by-side-tüüpi külmikutes) sõltumatut aurustit ja ventilaatorit.

NeoFrost

Uks, mis moodustab katkematu tööpinna

Ilma ebaesteetiliste pragudeta! Tänu Beko külmkappide ustele, mis moodustavad köögimööbliga katkematu tööpinna, on võimalik meie seadmeid paigutada kuhu iganes soovite, ilma et peaksite muretsema selle pärast, kas saate ust lahti teha.

Uks, mis moodustab katkematu tööpinna

Antibakteriaalsed käepidemed
Antibakteriaalsed käepidemed Tänu ukse käepidemete spetsiaalsele antibakteriaalsele kattekihile on need bakteritest vabad ja aitavad vältida bakterite kandumise külmikus olevatele toiduainetele.
Avatud ukse alarm
Avatud ukse alarm Avatud ukse alarmiga varustatud Beko külmikud hoiatavad teid, kui uks on paokil või lahti.
Easy Handle
Easy Handle Tagab ukse lihtsa avanemise eelkõige suuremate külmikute puhul, kus võib esineda nn „sisseimemise" efekti, mis tänu funktsioonile Easy Handle kõrvaldatakse.
Energiaklass A+
Energiaklass A+ Energiaklassi A+ kuuluvad Beko tooted aitavad parandada pere eelarve seisu ja hoolivad ka looduskeskkonnast. Klassi A+ mudelid kasutavad klassi A mudelitest veel vähem energiat.
Energiaklass A++
Energiaklass A++ Tänu uusimatele tehnoloogilistele lahendustele tarbivad energiaklassi A++ tooted väga vähe energiat ning aitavad parandada pere eelarve seisu ja hoolivad ka looduskeskkonnast.
Icebank - Jääkamber
Icebank - Jääkamber Sügavkülmiku jääkamber on mugav koht jääkuubikute ning väikeste puuviljade ja marjade säilitamiseks.
Käärhinged
Käärhinged Käärhinged lihtsustavad oluliselt nõudepesumasina esikülje paigaldust, sest välistavad sokli kasutamise vajaduse. Konstruktsioon sobitub nõudepesumasina ehituse elementidega ning säästab teie aega ja raha.
Kamber Zero
Kamber Zero Kamber Zero võimaldab värskeid toiduaineid säilitada nullilähedasel temperatuuril.
Kiire külmutus
Kiire külmutus Tagab värskete toiduainete kiire ja tervisliku külmutamise, mõjutamata varem külmutatud söögi temperatuuri.
Mitmefunktsioonilised kambrid
Mitmefunktsioonilised kambrid Puu- ja köögiviljasahtlite kohal paiknevaid sahtleid võib vastavalt vajadusele kasutada toiduainete jahutamiseks, toore liha, kala ja valmisroogade säilitamiseks temperatuuril 0 °C või lisasahtlitena puu- ja köögiviljade jaoks.
No Frost
No Frost Tehnoloogia No Frost välistab toiduainetel ja seadme sisemuses jää tekke, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Tänu sellele süsteemile ei tekita külmik probleeme, seda on lihtne kasutada ning see tagab ka toiduainete säilitamiseks sobivama temperatuuri.
Piimatoodete riiul
Piimatoodete riiul Läbipaistvate seintega piimatoodete riiul külmiku ülaosas on piimatoodetele ideaalne hoiupaik ja kaitseb neid kuivamise eest.
Pudelihoidik
Pudelihoidik Pudelihoidik klaasriiulite kõrval aitab ära kasutada riiulitevahelist ruumi.
Sügavkülmiku läbipaistvad riiulid
Sügavkülmiku läbipaistvad riiulid Sügavkülmiku sahtli esiosa on valmistatud läbipaistvast materjalist, mis võimaldab ilma sahtlit lahti tegemata vaadata, milliseid toiduaineid seal hoitakse.
Süsteem Active Fresh Blue Light
Süsteem Active Fresh Blue Light Kergelt sinakas valgus tagab selleks otstarbeks ettenähtud mahutites värskete puu- ja köögiviljade fotosünteesi kestmise. Tänu sellele säilitavad toiduained oma värskuse ja isegi tõstavad oma toiteväärtust.
Elektrooniline ekraan
Elektrooniline ekraan Beko toodete uus suur ekraan võimaldab valida mitmeid funktsioone ja juhtida toodet paremini. Lisaks sobitub ekraan ideaalselt toote kaasaegse välimusega.
Energiaklass A+++
Energiaklass A+++ Tänu uusimate tehnoloogia kasutusele on energiklassi A+++ kuuluvad tooted väga madala energiatarbimise tagatiseks ja antud klassi tooted ei aita mitte ainult pere eelarve seisu parandada vaid hoolivad ka looduskeskkonnast.
Kamber XL
Kamber XL Sügavkülmiku ülaosas asub XL-suuruses kamber, mis võimaldab säilitada suuremahulisi toiduaineid. See kamber on 30% võrra suurem kui tavalised kambrid.
LCD-ekraan
LCD-ekraan LCD-ekraan aitab ühel ekraanil erinevaid funktsioone jälgida ning juhtida: võimaldab starti kuni 24 tundi edasi lükata, pakub programmi kontrollimise võimalust, võimaldab kontrollida hoiatuste näidikuid ja programmi tööaega. LCD-ekraan hoolitseb mugavuse eest, toetab toote elegantset välimust ja võimaldab valida lisafunktsioone, hallata aega ning muuta toote kasutamine lihtsamaks.
Lõhnafilter
Lõhnafilter Ebameeldivate lõhnade ja bakterite kõrvaldamisel puhastab filter külmikus ringleva jahutatud õhu, tänu millele säilitavad jahutatavad toiduained värskuse pikemalt.
Minibaar
Minibaar Minibaari spetsiaalne luuk võimaldab juurdepääsu kuni 2,5-liitristele pudelitele, avamata külmiku uksi. Luuki võib kasutada jookide serveerimiskandikuna.
Pudeliriiul
Pudeliriiul Kroomitud pudeliriiul on ideaalne hoiupaik jahutamist vajavatele pudelitele ja see aitab ära kasutada külmiku tühja ruumi.
Twist and Serve
Twist and Serve Tänu spetsiaalsele jääkuubikute mahutile on need alati kergesti kättesaadavad. Piisab ühe pöördnupu liigutamisest ja kuubikud kukuvad ise mahutisse. Hõlpsalt täidetav veekandik hoiab ära üleujutamise võimaluse.
Veefilter
Veefilter Külmiku sisemusse peidetud veefilter muudab vee tarbimiskõlbulikuks, kõrvaldades ebameeldiva maitse ja kahjulikud ained, näiteks plii ja kloori. Filtri vahetamise vajadusest annab märku ekraanile kuvatav teade.