vienas iš aukščiausios kokybės prekės ženklų pasaulyje, siūlantis visus būtinus namų apyvokos prietaisus
Beko
on üks maailma parima kvaliteediga kaubamärke mis pakub kõiki vajalikke kodumasinaid
Beko on peatumatu uuendaja ja võtab uued väljakutsed alati vastu... Soovime klientidega ühendust hoida igal sammul – disainist pakendini, jaotusest müügini. Õiged tööpõhimõtted on teinud Beko kaubamärgi tuntuks enam kui 130 riigis üle terve maailma. Meid usaldab juba üle 400 miljoni inimese. Pakume täielikku valikut eraldiseisvaid ja sisse-ehitatud seadmeid. Meid usaldavad miljonid perekonnad üle terve maailma, sest Beko tooted on lihtsalt kasutatavad, praktilised ja vastupidavad. Beko

Kliendid hindavad nutikaid lahendusi

Meie missioon on pakkuda nutikaid lahendusi igapäevaeluks sedasi, et Beko seadmetest saab selle lahutamatu osa, mis annab lisaväärtust ja tagab parima kvaliteedi. See ei oleks võimalik arvestamata klientide vajadustega. Nende rahulolu on meile kõige olulisem. Meil on hea meel, et meid tuntakse kui ühte parimat kaubamärki (Euromonitor International 2008, Beko on üks maailma parimaid kaubamärke).
Beko - footer
Beko - footer
Beko eesmärgiks on luua lai valik kasutajasõbralikke ja lihtsalt hooldatavaid seadmeid koos kohandatavate funktsioonidega. Tänu suurepärasele hinna ja kvaliteedi suhtele vastavad Beko tooted tarvijate soovidele – pilkupüüdev disain, kasutuslihtsus, pikk tööiga ja praktilisus. Need omadused on teevad Bekost aina olulisema osa tarbijate igapäevaelust. Kõik Beko tooted valmistatakse keskkonnasäästlikult, ISO 14001 standardi järgi.

Beko terve pere jaoks

Beko saadab kliente nende elu kõige olulisematel hetkedel. Märkimisväärne on, et Beko tooteid seostatakse sõnadega nagu funktsionaalsus, säästlikkus, värske tehnoloogia ja madalad hinnad. Seda on kinnitanud klientide arvustused, näiteks „Hea toode“ parimate nõudepesumasinate ja pliitide kategoorias, „Aasta parim kvaliteet“ terve üksiktoodete seeria eest, ATLETE 2011 (pliance Testing for Energy Label Evolution). Beko (DSN 6634) kompaktne nõudepesumasin sai tootetestide ja tarbijate arvamuste veebisaidil Testsieger väga kõrge hinnangu. Tegemist on Saksamaa turul väga tuntud ja hinnatud veebisaidiga. 2011. aastal kiideti samas ka kahepoolset külmikut.
Beko - footer
Beko - footer
Programm BabyProtect on kavandatud spetsiaalselt väikelaste ja nahaallergiaga inimeste rõivaste hügieeniliseks pesemiseks. Üks elu olulisi hetki on oma perekonna loomine. Pere kõige väiksemate tervise eest hoolitsemiseks on Beko loonud spetsiaalselt nende jaoks mõeldud programmi – BabyProtect. Selle programmi leiab Beko nõudepesumasinatest, pesmasinatest ja kuivatitest. Teie kõige väiksemad perekonnaliikmed, eriti kui neil on allergiaid, hindavad seda kindlasti. Beko otsib pidevalt uuenduslikke lahendusi klientide igapäevaelu lihtsustamiseks.

Rahvusvaheline usaldusväärsus

Beko on osa Koç Groupist, mis on maailmas suuruselt 273 ettevõte (Fortune’i Top 500). Koç Group koosneb enam kui 100 ettevõttest ja tegutseb 27 riigis üle terve maailma. Keskendutakse toidule, autotööstusele, finantsteenustele, IT-valdkonnale, energiale ja kodumasinatele. Kodumasinate gruppi kuulub ka Arçelik SA grupp. Tegemist on Türgi nr 1 kodumasinate kaubamärgiga (millel on 50% turuosa) ja Türgi suurima arvu patentide omanikuga – nende nimel on üle 300 patenteeritud uuenduse! Beko tegutseb Poolas aastast 1998 ja alates 2005. aastast on ettevõtte peakontorid ka Tšehhi Vabariigis ja Slovakkias. Meie turul pakub Beko suurt valikut eraldiseisvaid ja sisse-ehitatud kodumasinaid. Beko seadmeid arendab rahvusvaheline võrgustik koos 30 000 töötajaga, kes vastavad alati klientide ootustele. Ettevõttel on 22 tehast 8 riigis (mis kõik tegutsevad ISO 9001 ja ISO 1400 standardite järgi) ja 13 müügiosakonda üle terve maailma.