Beko - jedna z najlepszych marek na świecie

Beko – maailma üks suurimaid kaubamärke,
mis pakub kõiki vajalikke kodumasinaid


Beko ei loobu kunagi uuenduslikust mõtlemisest ega uute väljakutsete vastuvõtmisest ... Soovime luua oma klientidega suhteid igal etapil: projekteerimisest pakendamiseni, turustamisest müügini. Tänu oma filosoofiale tegutseme kodutehnika kaubamärgina enam kui 100 riigi turul üle kogu maailma ja oleme KODUTEHNIKA KAUBAMÄRKIDEST EUROOPAS TEISEL KOHAL! Meid on usaldanud juba üle 440 miljoni inimese. Pakume laia valikut eraldiseisvaid ja integreeritavaid seadmeid. Oleme pälvinud üle miljoni inimese usalduse kogu maailmas, sest Beko tooteid on lihtne kasutada ja need on vastupidavad.


Drugą największa marka w europie.

Nutikad lahendused, mida kliendid hindavad

Meie missioon on rakendada nutikad lahendused argiellu nii, et Beko tehnika oleks igapäevase elu lahutamatu osa, muutuks omaette väärtuseks ja tagaks täiusliku kvaliteedi. See ei oleks võimalik, ilma et arvestaksime oma klientide vajadustega, sest klientide rahulolu on meile väga oluline. Meil on hea meel, et meid on tunnustatud kui üht parimat kaubamärki (Euromonitor International 2008 nimetas Beko üheks kümnest parimast kaubamärgist).

Beko eesmärk on pakkuda laia valikut seadmeid, mille funktsioonid oleksid spetsiaalselt valitud ning mida oleks meeldiv ja lihtne kasutada. Tänu kvaliteedi ja hinna erakordselt soodsale suhtele, mida on nimetatud parimaks ostuks (best buy), pakuvad Beko tooted täpselt seda, mida kliendid soovivad: atraktiivset välimust, kasutuslihtsust, vastupidavust ja praktilisi omadusi. Ülalnimetatud omaduste tõttu muutuvad Beko kodumasinad kiiresti argielu osaks. Beko hoolib oma seadmete loomisel keskkonnast: need on kooskõlas standardiga ISO 14001.

Beko kogu perele

Beko saadab kliente nende elu pöördelistel hetkedel ning pakub funktsionaalset, energiasäästlikku ja maailmatasemel tehnoloogiat soodsa hinnaga, mida tõendavad mh tarbijate autasu Hea Toode parimate nõudepesumasinate ja küpsetusahjude eest ja kogu eraldiseisva tootevaliku eest pälvitud autasu Aasta Kvaliteet, Atlete (2011) (Apliance Testing for Energy Label Evaluation, tunnustus kõige paremini märgistatud kodutehnika eest). Lisaks hindas üks Saksa turu tuntuimaid ja hinnatumaid teste Testsieger kõrgelt Beko kompaktset nõudepesumasinat (mudel DSN 6634) ja andis tiitli Aasta Toode 2011 neljaukselisele külmikule ning pürolüüsi funktsiooniga küpsetusahjule. Aastast aastasse kasvab rahulolevate klientide arv, keda Beko tehnika saadab igal eluetapil.


BabyProtect


Teame, et pere loomine ja lapse sünd on kõige erakordsem hetk inimese elus, seetõttu on Beko mõelnud laste tervisele ja töötanud välja spetsiaalse programmi BabyProtect. Selle programmiga on varustatud osa Beko pesumasinaid, nõudepesumasinaid ja kuivateid. Programmi hindavad kõrgelt väikelaste vanemad, eriti need, kelle lapsed on allergikud.

Püüdes rahuldada erisuguste nõudlike klientide vajadusi, laiendame väsimatult oma meeldivate, lihtsasti kasutavate ja sihtotstarbeliselt valitud funktsioonidega seadmete valikut. Beko muutub sama dünaamiliselt kui teie elu.

Rahvusvaheline usaldusväärsus

Beko S.A. kuulub gruppi Koc, mis asub vastavalt Fortune’s Topi hinnangule maailma 500 suurima korporatsiooni edetabelis 273. kohal. Grupile Koc kuulub 27 riigis üle 100 ettevõtte, mis tegutsevad toiduainetööstuse, autotööstuse, rahanduse, turismi, informaatika, energeetika ja kodutehnika valdkonnas. Viimase rühma hulka kuulub kontsern Arçelik A.Ş, mis toodab majapidamistehnikat, tarbeelektroonikat ja kliimaseadmeid. See on kodutehnika kaubamärk nr 1 Türgis (turuosa üle 50%) ja selle nimele on väljastatud kõige rohkem patente Türgis: üle 300 patenteeritud uuenduse!

Alates 1998. aastast tegutseb Poolas Beko S.A.; alates 2005. aastast on Poola ka Tšehhi ja Slovakkia kontorite keskus. Beko pakub Poola turul laia valikut eraldiseisvaid ja integreeritavaid kodumasinaid.

Beko seadmeid toodab rahvusvaheline võrgustik, kuhu kuulub üle 15 000 töötaja, kes hoolitsevad klientide ootuste täitmise eest, kümme tehast kolmes riigis (tehaste töö vastab standarditele ISO 9001 ja ISO 14001) ning 13 müügi- ja turustuskontorit üle maailma.