• Kolmas moodulkorv

  Uuenduslik lahendus võimaldab muuta nõudepesumasina kolmanda korvi taste Sinu vajaduste rahuldamiseks. Tänu moodulkonstruktsioonile võib selle kõrgete klaaside pesemiseks asetada keskele või teha see kogu laiuses lahti, et pesta rohkem söögiriistu.
 • Invertermootor

  Tagab sinu nõudepesumasina veelgi vaiksema ja säästlikuma töö! Harjasteta konstruktsioon tagab ainulaadse vastupidavuse ja tõhususe:
 • Liughinged

  Liughinged võimaldavad lihtsalt paigaldada integreeritava nõudepesumasina esipaneeli ilma, et peaksite sokli parajaks lõikama. Beko nõudepesumasin hingedega SlideFit on ühendatav mis tahes köögimööbliga.
 • Aktiivne ionisaator

  Nõudepesumasin ei lõhna enam ebameeldivalt. Negatiivsed ioonid seovad ebameeldivat lõhna tekitavaid osakesi ja neutraliseerivad need.
 • SteamGloss

  See ökoloogiline ja säästlik lahendus kasutab pesemise ajal tekkinud soojust ja kuuma auru, et kuivatada kiiresti ja tõhusalt nõudepesumasinas olevad nõud, jätmata neile niiskeid plekke ja veejälgi.
 • LED-valgustus

  Sinu nõudepesumasina vastupidav ja energiatõhus sisemine valgustus tagab uskumatu mugavuse nõude masinasse panemisel ja nende väljavõtmisel.
 • GlassShield

  Tehnoloogia GlassShield optimeerib veekaredust sinu nõudepesumasinas, pannes nõud läikima ja pikendades nende kasutusiga isegi 20 korda.
 • AquaIntense:

  Lisapihusti AquaIntense saab hakkama kõige suurema mustusega, puhastades ka nurgatagused kohad ja avad*. Võtad Beko nõudepesumasinast välja ainult ideaalselt puhtad nõud.

DIN28431

Integreeritav

A+++

DFN28422X

Eraldiseisev

A++

DIS28122

Integreeritav

A++

DFS28123X

Eraldiseisev

A++

Tõhus nõudepesu

Tehnoloogia AquaIntense tagab väga täpse pesemise! Spetsiaalne pihusti ulatub isegi kõige mustemate nõude kõikidesse avadesse. See hoiab ka kokku sinu aega: nõudepesumasinast võtad välja ainult puhtad nõud.

Kaitse sinu klaasnõudele

Parema kaitse sinu õrnadele veiniklaasidele, taldrikutele ja armastatud tassidele tagavad programm Õrn ja spetsiaalne korv klaaside jaoks. Beko nõudepesumasinate tehnoloogiad GlassShield ja SteamGloss säilitavad nõude läike ja pikendavad nende kasutusiga!

Ajavõit

Hoia kokku veel rohkem aega ainulaadse programmiga Quick & Shine! Selle programmiga pesed isegi kõige mustemad nõud puhtaks ainult 58 minutiga!

Hügieeniline pesemine ilma ebameeldiva lõhnata köögis

Aktiivne ionisaator ja programm InnerClean: praktilised lahendused, mis tagavad sinu nõudepesumasina uskumatu puhtuse ning sa unustad ebameeldiva lõhna.

Korvide kohandamine sinu nõude jaoks

Kontrolli oma nõudepesumasinat, tegemata mingeid kompromisse. Paiguta korvid nii, nagu sulle meeldib, vastavalt oma nõude mõõtudele ja kujule.

Elektrienergia ja vee kokkuhoid

Beko nõudepesumasinaga muutub sinu argipäev lihtsamaks ja säästmine veelgi meeldivamaks. Säästa iga pesukorraga uuenduslike lahenduste ja kõrgeima energiatõhususe klassi A+++ abil!