PESU AJAL LISATAVA AURU EELISED

  • Kerged ja puudutusele
    pehmed rõivad
  • Kortsuvaba
    kangas
  • Ideaalselt värske
    ja puhas pesu

STEAM CURE

Erakordne pesutulemus ilma puhastusaineid lisamata, ja lisaks ka kortsuvabad riided? Sellega saab hakkama Beko pesumasinates kasutatav aur ja tehnoloogia Steam Cure. Tänu sellele püsib kangas värske ja kerge ning plekid eemaldatakse lihtsamalt kui standardprogrammidega. Tsükli alguses ja lõpus lisatav aur jätab riided ideaalselt puhtaks ja pehmeks, sõltumata kangatüübist.
Tehnoloogia Steam Cure koos kangatüübile vastava pesuprogrammiga tagab alati suurepärased pesutulemused. Riided on justkui uued, pehmed, puudutades meeldivad ja kortsuvabad. Tegemist on mugava ja kiire lahendusega kiirustavatele inimestele, kes naudivad igapäevast mugavust.
Tsükli alguses lisatud aur pehmendab kangale kogunenud mustust ja lihtsustab selle eemaldamist järgmistes sammudes. See garanteerib ideaalselt puhtad ja värsked riided.
Viimases etapis lisatav aur taastab riiete õige kuju, pehmendab kangast ja eemaldab kortsud.

Xpress programmid

Nautige ideaalselt puhtaid riideid ka siis, kui teil ei ole just palju aega! Xpress programm võimaldab pesta terve masinatäie pesu vaid 28 minutiga ja Super Xpress programm saab 2 kg pesuga hakkama koguni 14 minutiga. Kasutage Beko kiirprogramme ja planeerige oma päev just nagu ise soovite!
Xpress
28 minutit terve masinatäie jaoks
Super Xpress
kiirpesu 14 minutiga

Osta pesumasin
valitud poest