Kas oled tüdinenud kohmaka pesuresti otsa komistamisest, selle rõdult ära tõstmisest kohe, kui taevasse ilmub tume pilv, ja märja pesu korjamisest, mis libiseb restilt maha? Vali Beko automaatne trummelkuivati!

AVASTA UUED TRUMMELKUIVATID SLIM

Nende sügavus on vaid 46 cm, kuid mahutavad kuni 7 kg pesu. Tänu sellele sobib Beko trummelkuivati isegi väikesesse vannitoanišši. Beko kuivati saab paigutada isegi väikesesse ruumi. Tutvu Beko automaatse trummelkuivatiga Slim, naudi mugavust ja säästa oma kodus ruumi!
 • 1VÄIKSEMAD MÕÕDUD, SAMA SUUR MAHUTAVUS Beko trummelkuivatid Slim on parim lahendus väikeste ruumide jaoks tegemata järeleandmisi seadme mahutavuses! Meie kitsaim trummelkuivati on täpselt sama võimsusega nagu tavalised automaatkuivatid.
 • 223% SÄÄSTETUD RUUMI Beko kuivatid Slim võtavad kuni 23% vähem ruumi, võrreldes traditsiooniliste mudelitega!
  Sellele vaatamata mahutavad need endiselt 7 kg.
 • 3VEEL ROHKEM SÄÄSTETUD RUUMI Tänu spetsiaalsele ühendusele saabBeko trummelkuivati Slim paigaldada pesumasinale,
  tehes seeläbi vannitoas veel rohkem ruumi!

LÜKKAME ÜMBER MÜÜDID TRUMMELKUIVATITE KOHTA Kas sa arvad, et trummelkuivati on ebapraktiline ja selle omamine on kallis? Me tõestame vastupidist!

AUTOMAATKUIVATI
KASUTAMINE EI OLE KALLIS

Tänu nüüdisaegsetele lahendustele tarbivad Beko automaatkuivatid isegi vähem energiat kui sarnased seadmed paar aastat tagasi. A+++ energiatõhususe klassiga Beko trummelkuivati elektrikulu on vaid 9 PLN kuus (keskmise elektrihinna juures 0,60 PLN/kWh)!

AUTOMAATKUIVATI
EI KAHJUSTA RIIDEID

Trummelkuivatist võetud riided on nagu uued. Rõivaid kahjustab palju rohkem vabas õhus kuivatamine, kus need puutuvad kokku saaste ja päikesevalgusega, mis võib pleegitada värvi.

AUTOMAATKUIVATI
EI VAJA VEE ÄRAVOOLUTORU

Veepaaki, kuhu on kogunenud riietest aurustunud vesi, saab ise tühjendada ja see ei võta aega rohkem kui minut. Seega võib Beko trummelkuivati seista mistahes kohas!

TUTVU BEKO TRUMMELKUIVATITE AINULAADSETE TEHNOLOOGIATEGA
KUUS SUUREPÄRAST TEHNOLOOGIAT!

VÄRSKEMAD RIIDED
AURU JÕUL

Kas on tulnud ette olukordi, kus sinu riided vajavad ainult värskendamist, mitte pikka pesutsüklit? Kasuta spetsiaalseid programme SteamTherapy, mis kasutavad auru ebameeldiva lõhna neutraliseerimiseks ja kanga täiusliku värskuse taastamiseks. See funktsioon värskendab 80% tõhusamalt* ja tagab 30% vähem kortse võrreldes tavapärase kuivatiga.

*Kontrollitud sõltumatutes laborites.

SOOJUSPUMP

See on suurima tõhususe ja madala energiatarve kombinatsioon. Tänu soojuspumbale saab osa aurustumistsükli soojusenergiast taaskasutada riiete kiiremaks ja ökonoomsemaks kuivatamiseks. Beko soojuspumbaga trummelkuivatiga kuivatamine on ökonoomne ja sinu riietele ohutu.

INVERTERMOOTOR Tõhusus, vaikus, usaldusväärsus ja kokkuhoid aastateks.

See tagab suure tõhususe ja usaldusväärsuse, soodustades veel väiksemat energiatarbimist. Lisaks tagab see seadme väga vaikse töö, et tagada sulle maksimaalne mugavus.

(Ei kehti kõikidele mudelitele)

ANDUR FLEXYSENSE Automaatne kuivatusparameetrite valik sõltub pesu kogusest.

See hoolitseb riiete täiusliku kuivamistaseme eest. Automaatne andur kohandab kuivamisaega vastavalt valitud programmile, pesu kogusele ja niiskusele. Selle tulemusena võid olla kindel, et kangaid on meeldiv puudutada ja et need on kerged.

(FlexySense puudub mudelitel: MDF7312XW ja DF7312GXW)

KOMPAKTSED MÕÕTMED Üks kompaktsemaid trummelkuivateid turul. Mahutab 7 kg pesu ja on 46 cm sügav!

Beko automaatsed trummelkuivatid mahutavad kuni 7 kg pesu 46 cm sügavuse juures (üksikud mudelid). Nii saad rohkem ruumi ja paigaldad trummelkuivati lihtsalt (spetsiaalse ühenduse abil) Beko pesumasina peale.

ENERGIATÕHUSUSE KLASS A+++ Tõhus kuivatamine sobival temperatuuril ja suurim energiasääst.

Beko automaatsete trummelkuivatite kõrge energiatõhususe klass tagab väga madala energiatarbimise – sa ei hoolitse mitte ainult oma eelarve, vaid ka keskkonna eest!

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 • KAS BEKO TRUMMELKUIVATIT SAAB PANNA ÜKSKÕIK MILLISELE PESUMASINALE? Jah, mõlema seadme saab ilma probleemideta üksteise peale panna. Kõige mugavam on seda teha spetsiaalse ühenduse abil, mis tagab, et seadme töö ajal ei juhtu midagi halba. Lisamugavuse tagab ka see, et Beko trummelkuivatite ukse avamise suunda saab muuta.
 • KAS KUIVATIS VÕIVAD RIIDED DEFORMEERUDA? Ei, Beko automaatkuivatit kasutades väldid riiete värvimuutuse või deformeerumise ohtu. Lisaks ei teki pesule inetuid jälgi, mis jäävad pärast nöörile või tavalisele metallist pesurestile riputamist. Sellele aitab kaasa tehnoloogia EcoGentle™, mis säilitab riiete värvi tänu uuenduslikule kuivatamistehnoloogiale.
 • MUL ON VÄIKE VANNITUBA. KUIDAS PAIGUTADA SINNA UUT SEADET? Nüüd pole see probleem! Väikeste ruumide jaoks sobivad eriti hästi mudelid slim. Nende sügavus on vaid 46 cm, kuid nendesse võib panna kuni 7 kg pesu. Selline kitsas kuivati sobib hästi ka väikesesse vannituppa – eriti kui paigaldada see pesumasina peale./span>
 • KAS MA TÕESTI HOIAN KUIVATIT KASUTADES OMA AEGA KOKKU? Jah, traditsiooniline kuivatamine võib võtta kuni 8 tundi! Rõdule kuivama pandud pesu võtab ruumi, mille asemel saaks sisse seada puhkekoha, lisaks võivad riided õhust ebameeldivaid aroome imada. Valides kiire tsükli, võivad riided tänu Beko trummelkuivatitele olla kandmiseks valmis isegi tunni aja pärast. Lisaks vabaned niiskusest ruumis!
 • KAS BEKO KUIVATI AITAB VÄHENDADA TRIIGITAVA PESU HULKA? Jah, enamiku kuivatist välja võetud riiete puhul pole triikimine vajalik ja riided saab kohe selga panna. Beko kuivati vähendab kortsude teket ja muudab riided pehmeks.
 • KAS AUTOMAATKUIVATI SOBIB KA ALLERGIKUTELE? Loomulikult! Kuivati filtrid püüavad tõhusalt kinni õietolmu ning samal ajal hävitab temperatuur tolmulestad, mis võivad põhjustada allergiat.
 • MUL ON KODUS VÄIKE LAPS. OLEN MURES MÜRA PÄRAST. Beko trummelkuivatite kasutamine on väga mugav. Müratase on ainult 63-65 dBA. Vaikne programm võimaldab kogu perel segamatult lõõgastuda, kuna kuivati teeb sosinast vaid veidi valjemat häält.

VAATA KUIVATITE SLIM MUDELEID