Vastus veelgi
mugavamaks
igapäevaeluks!

AUTOMAATNE KUIVATI EI VAJA VEE ÄRAVOOLU

Beko pesukuivati võib paigutada igale poole. Riietest aurustunud vee kogumisanuma saate tühjendada ise ja see võtab vaid minuti.

Teie riided ei saa kahjustada

Kuivatamise ajal kangad ei kahane ega kahjustu. Kõik, mida peate tegema, on järgida sildil toodud juhiseid – aega ja kuivatusprogrammi – ja võite olla kindel, et teie riided on hoitud.

Kuivatage riided alati õigeks ajaks.

Pesu kuivamist ei pea ootama terve päeva – kasutage Beko kuivatit, et nautida ideaalselt kuivi riideid vaid kahe tunniga.

Kodune mugavus!

Unustage keset tuba rippuvad märjad riided. Kuivatist saab riided otse garderoobi või kohe selga panna. Automaatse kuivatiga on niiskus teie kodus väiksem – eriti sügisel ja talvel.

Kuivati jaoks pole ruumi?

Beko peenikese pesukuivati sügavus on vaid 46 cm ja see mahutab kuni 7 kg.

Tänu sellele mahub see isegi väiksesse vannitoasüvendisse. Peale selle saate spetsiaalse ühenduse abil asetada kuivati Beko pesumasinale. Kui pesumasina kohal lisaruumi ei ole, võite mõelda pesumasin-kuivatile.
See reguleerib kuivatusaega automaatselt, valitud programmi, pesukoguse ja niiskusele järgi, tagades sedasi optimaalsed tulemused.
Lisateave ainulaadsete kuivatusprogrammide kohta, mis on välja töötatud kogu pere tervist silmas pidades. Vabanege tänu kõrgele temperatuurile tõhusalt tolmust, õietolmust ja tolmulestadest. Nautige riiete ohutust ja hügieenilist kuivatustulemust, bakterivabalt.
Valige suurima jõudluse ja madalaima energiatarbimise kombinatsioon. Tänu soojuspumbale kasutatakse osa aurustumise tsüklis eraldunud soojust uuesti, et saavutada kiirem ja ökonoomsem riiete kuivatus. See on ökonoomne ja ohutu lahendus teie kangastele.
Tegemist on kaasaegsetes Beko seadmetes kasutusel oleva äärmiselt ökonoomse lahendusega. Mootori uuenduslik disain võimaldab suuri pöördeid ja väikest energiakulu. Invertermootor on ka vaikne, efektiivne ja vastupidav aastateks.

Ostke kuivati oma valitud poest