Lõpp „traditsioonilisele kuivatamisele“!

Kas olete väsinud koguka kuivatiga võitlemisest või rõdult pesu korjamisest kohe, kui silmapiirile ilmub mõni tumedam pilv? Kas teil on kõrini tüütust märgade riiete kogumisest. Tuleb tuttav ette, kas pole?

Öelge kodustele
katastroofidele ei

Tutvustame Beko pesukuivatit, mis lubab kõik traditsioonilise kuivatamisega kaasnevad probleemid kohe unustada!

Pesukuivati vs traditsiooniline kuivatamine

Mugav elu

Beko pesukuivatiga saate unustada vannitoas tilkuva märja pesu ja kahtlased „dekoratsioonid“ elutoa radiaatori kõrval. Enam ei pea muretsema selle pärast, kuhu peita külaliste saabudes kuivav pesu!

Pesu kuivamine ei sõltu enam ilmast

Ärge planeerige pesupäevi vastavalt ilmateatele! Pesukuivatiga saate alati kodunt lahkuda ilma, et peaksite muretsema peaaegu kuivanud riideid rikkuva vihma pärast.

Kasutusmugavus

Enam ei pea ootama tervet päeva, et pesu kuivaks – Beko pesukuivati vajab selleks vaid kahte tundi. Peale selle ei pea kulutama aega ka pesu riputamisele. Lemmikriided on alati õigel ajal valmis!

Puhtus ja hügieen

Suitsulembesed naabrid, tänavatolm või ülemisel korrusel elav taimesõber? Ükski neist ei mõjuta enam kunagi teie kuivava pesu lõhna ja puhtust.

Aja- ja rahasääst

Unustage kangapehmendid! Nende järele ei ole enam vajadust. Lisaks on Beko pesukuivatist võetud riiete triikimine ootamatult lihtne! Lõpetuseks saate unustada ka vannitoas terve päev töötava ventilaatori, sest olete ära teeninud rahu ja vaikuse.
Kas arvate, et trummelkuivati kahjustab riideid ja jätab neile kortsud? Need ajad on ammu möödas! Siin on viis pesukuivatite kohta käivat müüti, mille Beko seadmed murravad väga lihtsalt.

pesukuivati kasutamine ei ole kulukas

Tänu moodsatele lahendustele kasutavad Beko pesukuivatid vähem energiat, kui sarnased seadmed vaid mõned aastad tagasi. Üks aasta Beko energiaklassiga A+++ pesukuivati kasutamist läheb Teile maksma ainult 24,50 eurot (kui keskmine elektrihind on 0,14 eurot/kWh)! Kas nõustute, et see on väike hind kogu võidetud vaba aja eest?

pesukuivati ei vaja palju ruumi

Spetsiaalselt selleks kavandatud vaheosa abil saab Beko kuivati panna otse pesumasina peale. Selline lahendus tähendab, et kuivati ei võta vannitoa põrandal täiendavalt ruumi. Kui pesumasina kohal lisaruumi ei ole, võite mõelda pesumasin-kuivatile.

pesukuivati ei vaja vee väljavoolutoru

Riietest aurustunud vee kogumisanuma saate tühjendada ka käsitsi ja see võtab vaid minuti. Tänu sellele saab Beko pesukuivati paigaldada kõikjale!

pesukuivati ei kahjusta riideid

Pesukuivatist võetud riided on peaaegu nagu uued. Traditsiooniline vabas õhus kuivatamine kahjustab pesu palju rohkem, sest riietele mõjub nii saaste kui ka päikesevalgus, mis võib põhjustada ka värvide kulumist.

pesukuivati ei tee triikimist raskemaks

Kui võtate riided kuivatist kohe välja ja panete kappi, ei vaja suurem osa neist üldse triikimist. Särkide ja õrnemate riiete triikimine on aga isegi kiirem ja lihtsam, kui traditsioonilise kuivatamise puhul.

Tutvuge Beko kuivatite eksklusiivsete tehnoloogiatega

Soojuspump ühendab suurima tõhususe ja madalaima energiatarbimise. Tänu soojuspumbale kasutatakse osa aurustumise tsüklis eraldunud soojust uuesti, et saavutada kiirem ja säästlikum riiete kuivatus. Sedasi saate kahekordse eelise!