Tutvuge 3-värvi tehnoloogiaga. Nautige köögi- ja puuviljade vitamiinirikkust

A ja C vitamiinid säilivad kauem
Kolme värvi tehnoloogia Päikesetsükli imitatsioon Köögi- ja puuviljade pikem värskus

Tänu päikesevalgusele on köögiviljad ja puuviljad maitsvad ja täis vitamiine – tehnoloogia HarvestFresh™ võimaldab nautida nende loomulikku rikkalikkust palju kauem kui tavapärastes tingimustes.*

See on uuenduslik lahendus, mis kasutab kolme värvi – sinine, roheline ja punane imiteerib loomulikku 24-tunnist päikese tsüklit spetsiaalses sahtlis, et tagada värsked köögi- ja puuviljad.

* Testitud sõltumatutes Interteki laborites C-vitamiini ja A-vitamiini mõõtmistega tomatitel ja rohelistel paprikatel, mis on valgustehnoloogiaga otseselt kokkupuutes võrreldes 0-päevaga 7 päeva jooksul.

HarvestFresh™ tehnoloogia tõhusust on kinnitanud sõltumatud Interteki laborid.

LAADIGE ALLA TEADUSLIKE UURINGUTEGA PDF

BEKO SISSE-EHITATUD KÜLMIKUD, 70 CM

Beko külmikud – väikeste ja suurte vajaduste jaoks

BEKO KÜLMIKUTE TEHNOLOOGIAD

Beko külmikute NeoFrost™ on süsteemi Full NoFrost (jäävaba) järgmine põlvkond. Selle aluseks on eraldi õhuringlus külmikus ja sügavkülmikus. See lahendus loob ideaalsed tingimused toiduainete hoidmiseks ja kõrvaldab lõhnade ülekandumise.

  • Kaks korda pikem värskus
  • Ei mingit sulatamist
  • Ei mingit jääd
  • Kaks korda kiirem jahutus
  • Ei mingit kuivamist
Värsked puu- ja köögiviljad kuni 30 päevaks

Temperatuuri ja niiskuse täpne juhtimine minimeerib vee kondenseerumist puu- ja köögiviljasahtlis. Selle tulemusena on teil alati värsked koostisosad käepärast.

Inverterkompressor

See on uuenduslik lahendus, mis on varustatud vaikse BLDC ventilaatoriga, mis tagab kõrge efektiivsuse, töökindluse ja väga vaikse töö.