AVASTAGE KOLME VÄRVI TEHNOLOOGIA Nautige köögiviljade ja puuviljade vitamiinirikkust

A ja C vitamiinid säilivad kauem
Kolme värvi tehnoloogia Päikesetsükli imitatsioon Köögi - ja puuviljade pikem värskus

Tänu päikesevalgusele on köögiviljad ja puuviljad maitsvad ja täis vitamiine – tehnoloogia HarvestFresh™ võimaldab nautida nende loomulikku rikkalikkust palju kauem kui tavapärastes tingimustes.*

See on uuenduslik lahendus, mis kasutab kolme värvi – sinine, roheline ja punane imiteerib loomulikku 24-tunnist päikese tsüklit spetsiaalses sahtlis, et tagada värsked köögi- ja puuviljad.

* Testitud sõltumatutes Interteki laborites C-vitamiini ja A-vitamiini mõõtmistega tomatitel ja rohelistel paprikatel, mis on valgustehnoloogiaga otseselt kokkupuutes võrreldes 0-päevaga 7 päeva jooksul.

Hilisem C-vitamiini tase tomatites,

hoides külmikus

Hiljem A-vitamiini tase rohelistes paprikates

hoides külmikus

SISSEEHITATUD BEKO KÜLMIKUD VÄIKESTE JA SUURTE VAJADUSTE JAOKS – valige ideaalne mudel

SISSEEHITATUD
KÜLMIKUD
Sobib ideaalselt kööki ja pereliikmete vajadustele. Kaasaegsete ja kulutõhusate tehnoloogiatega

TUTVUGE BEKO KÜLMIKUTE TEISTE TEHNOLOOGIATEGA

Beko külmikute NeoFrost™ on süsteemi Full NoFrost (jäävaba) järgmine põlvkond. Selle aluseks on eraldi õhuringlus külmikus ja sügavkülmikus. See lahendus loob ideaalsed tingimused toiduainete hoidmiseks ja kõrvaldab lõhnade ülekandumise.

Kaks korda pikem värskus Ei mingit kuivamist Ei mingit jääd Ei mingit sulatamist Kaks korda kiirem jahutus

MetalWall

Beko külmikutes tagab see veelgi suurepärasema esteetika ja hügieeni. Tänu metallpinnale on seadme sisemuse puhtana hoidmine lihtne – sein püsib kauem puhtana ning puhastamine on kiire ja tõhus. MetalWall külmikud avaldavad muljet ka oma erakordselt elegantse sisemusega.

EverFresh+®

Kuni 30 päeva puu- ja köögiviljade värskust. Õhuringlus spetsiaalses EverFresh+® sahtlis tagab ideaalse niiskuse ja temperatuuri köögi- ja puuviljadele. Selle tulemusena püsivad need värskena kuni 30 päeva.

INVERTERKOMPRESSOR

See uue põlvkonna lahendus tagab madala energiatarbimise, maksimaalselt vaikse töö ja ühtlase temperatuuri külmiku sees. Inverterkompressor on ka väga vastupidav seade, usaldusväärne aastaid.

OSTKE VALITUD KAUPLUSEST KÜLMKAPP Poodi liikumiseks klõpsake siin

SISSEEHITATUD BEKO KÜLMIKUD VÄIKESTE JA SUURTE VAJADUSTE JAOKS – valige ideaalne mudel

KUI OTSITE ERALDISEISVAT KÜLMIKUT HARVESTFRESH™ vaadake ka allolevaid mudeleid: