Beko beyond Funktsionaalsuse ja disaini uus mõõde teie kodus

Avastage Beko
Beyondi kodumasinate
ainulaadne tootesari

Valige kaasaegsed, tõhusad ja funktsionaalsed kodumasinad,
mis muudavad teie igapäevaelu. Beko kodumasinate uuenduslike
tehnoloogiatega säästate aega ja energiat.
Tegemist on moodsate nõudepesumasinatega, mis toetavad igapäevast mugavust!
Valige Beko Beyond ja nautige suurt vee- ja ajasäästu.
Kaasaegne SelfDry tehnoloogia ühendab loputamise kuuma veega ja aurupurske, mis võimaldab nõudel kuivada ning jätab need vabaks bakteritest ja viirustest. Nii saate olla kindel parimates pesutulemustes väiksema energiakuluga.
100% hügieen
Täiuslikult puhtad nõud
Veejäljed ja plekid puuduvad
Tänu täiendavale pöörlevale pesuotsikule jõuab võimas veejuga ka nõudepesumasina kõige kaugematesse nurkadesse, nii et te ei pea hoolikalt planeerima nõudepesumasinasse paigutatavate nõude paigutust.
Beko Beyondi nõudepesumasinatesse saab hõlpsasti paigutada kuni kolm resti et pärast tsükli lõppu nautida täiuslikke tulemusi ilma rasvaste plekkideta.
Veelgi põhjalikum sügavate ja tugevalt määrdunud nõude pesemine Nautige täiuslikke pesemistulemusi kõrgetest pudelitest ja purkidest tugevalt määrdunud pottide ja pannideni. Alumises korvis olevad spetsiaalsed käepidemed võimaldavad asetada nõud otsiku alla, mis töötab kindla suunaga, tagades viiekordse tõhususe.
Tutvuge energiasäästlike ja multifunktsionaalsete Beko külmikutega,
mis hoiavad toidu kauem värskemana.
Uuenduslik AeroFlow™ jahutussüsteem See minimeerib temperatuurikõikumisi külmikus ja tagab jaheda õhu õrna jaotuse toodete ümber, hoides neid pikalt värskena.
Õrn õhujaotus
Veelgi pikemalt värske toidu jaoks: kuni 30%*
Minimaalsed temperatuurikõikumised
* Põhineb sõltumatu ettevõtte Intertek uuringutel.
Tänu päikesevalgusele on köögiviljad ja puuviljad maitsvad ning täis vitamiine – tehnoloogia Harvestfresh™ võimaldab nautida nende loomulikku rikkalikkust palju kauem, kui tavapärastes tingimustes.*
Kolme värvi tehnoloogia
Päikesetsükli imitatsioon
Köögi- ja puuviljade pikem värskus
* Testitud sõltumatutes Interteki laborites C-vitamiini ja A-vitamiini mõõtmistega tomatitel ja rohelistel paprikatel, mis on valgustehnoloogiaga otseselt kokkupuutes võrreldes 0-päevaga seitsme päeva jooksul.
Beko külmikute NeoFrosti funktsioon on süsteemi Full NoFrost (jäävaba) järgmine põlvkond. Selle aluseks on eraldi õhuringlus külmikus ja sügavkülmikus. See lahendus loob ideaalsed tingimused toiduainete hoidmiseks ja kõrvaldab lõhnade ülekandumise.
Kaks korda pikem värskus
Kaks korda kiirem jahutus
Ei mingit sulatamist
Ei mingit kuivamist
Ei mingit jääd
Kohandage külmik oma vajadustega ja säästke energiat! Kuni viis konfiguratsioonivalikut võimaldavad teil paindlikult kasutada jahutus- ja sügavkülmutuslahtreid, sh puhkeruumis kasutamata ruumi välja jät,ine, ainult sügavkülmiku kasutamine või minikülmiku funktsioon. Korralda ruum ümber vastavalt soovile ja makske väiksemaid elektriarveid!
Peske mugavalt ja tõhusalt uuenduslike Beko pesumasinatega
– säästke aega ja energiat!
Veelgi parema efekti saavutamiseks kasutab see tehnoloogia pesemise ajal auru. Tsükli alguses lisatav aur aitab eemaldada kõige tugevamat mustust, samas kui lõpus lisatav aur vähendab kortsumist.
See võimaldab püsivalt ja tõhusalt eemaldada kõik plekid
Täiendavaid puhastusvahendeid ei ole vaja
Ei mingeid kortse
Kergelt määrdunud riiete kiire värskendamine Tänu sellele funktsioonile saate 2 kg pesu puhtaks vaid 14 minutiga! Xpress SuperShorti programm võimaldab pesta kergelt määrdunud kangaid või värskendada riideid, mida on kantud vaid üks kord.
Eemaldab kangalt üle 99% viirustest ja bakteritest See võimaldab riideid pesemise ajal põhjalikult desinfitseerida tänu eritehnoloogiale, mis kasutab tugevat kuumahoogu. See lahendus võimaldab mis tahes tüüpi kanga desinfitseerimist ainult kõrget temperatuuri kasutades – ilma veeta.
Tugev soojusvaheti täpseks desinfitseerimiseks
Algoritm kõrgel temperatuuril töötamiseks ilma veeta
Tänu Beko automaatkuivatitele saate nautida siledaid,
pehmeid ja käe all mõnusaid kangaid.
Jahutust ja soojuselemendi pumpa kasutav uuenduslik tehnoloogia annab parima tulemuse juba madalal temperatuuril. Turvaline ja ökonoomne.
Kuivatamistingimuste automaatne valimine sõltuvalt koormusest. See hoolitseb riiete täiuslikul tasemel kuivatamise eest. Automaatne andur reguleerib kuivatusaega teie valitud programmi järgi, samuti koormust ja niiskust järgides.
Eemaldab kangast üle 99% viirustest ja bakteritest. Nautige hügieenilisi riideid Beko kuivatite peaaegu 100% kuuma auru ja UV-valguse tehnoloogiaga. Kõrvaldage riietelt ja muudelt igapäevastelt kangastelt viirused ja bakterid.
Beko pesukuivati kasutamiseks ei pea teil olema palju ruumi! Tänapäevased õhukesed mudelid on sügavusega vaid 46 cm ja kandevõimega kuni 7 kg. Tänu sellele mahub Beko pesukuivati ka kõige väiksemasse nišši.
Alati täiuslikud, ühtlased ja kohevad koogid või mahlane liha
– Beko ahjud hoolitsevad ideaalselt küpsetatud roogade eest.
Uuenduslik õhujaotussüsteem Ühtlane soojusjaotus, mis on inspireeritud lennunduses kasutatavatest struktuuridest, tagab täiuslikult küpsetatud ja pruunistatud ahjuroad igast küljest.
Uuenduslik ventilaatorisüsteem, mis on inspireeritud lennunduses kasutatavatest struktuuridest
Suurem küttepind ja võimsus
Uus ahju sisemuse disain ja küpsetamise algoritm
120-minutiline pürolüütilise puhastamise programm eemaldab püsivad plekid temperatuuril 480 °C. Jäägid saab pärast programmi eemaldada lihtsalt lapiga pühkides, ilma puhastusvahendeid kasutamata.
Auruga toetatud küpsetamine Auruga toetatud küpsetamine tagab edukalt valmistatud küpsetised, õrnad ja toitainerikkad köögiviljad ja väljast krõbeda, aga seest pehme liha.
Hõlpsalt ligipääsetav ja praktiline Tänu lihtsale „lükka ja tõmba“ süsteemile saate ahjus oleva veemahuti hõlpsasti täita. Valage lihtsalt 300 ml vett ja pange see oma kohale – ahi hoolitseb ülejäänud töö eest.

UUED TEHNOLOOGIAD JA DISAIN
- SEE EI OLE VEEL KÕIK!

Beko keskendub tulevastele põlvkondadele, mõeldes säästvale arengule. Sõnadele järgnevad konkreetsed tegevused.

taaskasutatud kalavõrgud

Beko Beyondi toodetes kasutatakse taaskasutatud kalavõrkude materjali.

Bioplast

Paljud tarvikud on valmistatud 30% bioplastist, mis on on jätkusuutlikult saadud merekarpidest või munakoortest

Taaskasutatud plast

Kasutame taaskasutatud plasti näiteks nõudepesumasinate korpustes või Beyond-seeria pesumasinate trumlite tootmisel.

Taaskasutatud pakendid

Peale selle on pappkastid, millesse seade on pakitud, taaskasutatud materjalist.
Tutvu Beko Beyondi seadmetega